Close

Przegrody na biurka

Oferowane przez Omega System przegrody na biurka:

 • stosuje się do gotowych mebli biurowych

 • ułatwiają pracę, poprawiając wydajność każdego pracownika

 • tłumią hałas, przez co zwiększają komfort pracy (idealne do call center)

przegrody na biurka

organizacja biura

Wyjątkowe pod każdym względem przegrody do biurka. Poznaj ich konstrukcję:

 • bazą konstrukcyjną przegrody na biurka jest lekki, aluminiowy profil

 • przegrody Omega System montuje się bezpośrednio na biurkach

 • do montażu można stosować specjalne uchwyty, które ułatwiają demontaż

 • wypełnienia przegród dostosowujemy do oczekiwań Klienta i są to:

  • płyty meblowe

  • płyty z tworzywa, dodatkowo obite kolorową folią

  • płyty tapicerowane, wypełnione gąbką tłumiącą hałas

przegroda do biurka

schemat – przegrody mocowane do istniejących biurek; zawsze dostosowane są do ich wymiarów, wysokość uzależniona jest od preferencji

przegrody na biurka

przykładowy montaż przegrody do biurka

przegroda do biurka

Organizacja aranżacji biura na najwyższym poziomie. Sprawdź nasze przegrody do biurka

Stosowanie funkcjonalnej przegrody na biurka to współcześnie jeden z najlepszych i jednocześnie najefektywniejszy sposób na stworzenie komfortowych warunków pracy dla pracowników. Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że projektowanie intymnych przestrzeni roboczych pozytywnie wpływa na skuteczność wykonywanych zadań. Nasza przegroda do biurka idealnie tłumi hałas. Doskonale sprawdzi się więc w biurach call center. Jej zastosowanie będzie jednak o wiele szersze. Zauważyć należy, że dźwięki dochodzące z zewnątrz bądź ze środka biura mogą rozproszyć pracownika nie tylko w branży, gdzie wymagany jest regularny kontakt z Klientem. Odwiedź naszą stronę i zobacz, że przygotowaliśmy dla Ciebie przegrody na biurka pierwszorzędnej klasy. Jesteśmy przekonani, że spełnią one nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Dlaczego warto wybrać przegrody na biurka Omega System? Przekonaj się!

Przy tworzeniu wyjątkowej serii na przegrody do biurka wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim konieczność stworzenia maksymalnie komfortowych warunków pracy dla Twoich pracowników. To właśnie z tego powodu zadbaliśmy o wykorzystanie wyłącznie sprawdzonej jakości materiałów czy intuicyjnego systemu łączenia komponentów, który pozwala błyskawicznie zamontować i równie szybko zdemontować ten popularny element aranżacyjny biur. Jako niekwestionowany lider branży pozwalamy naszym Klientom na dopasowanie wypełnienia przegrody na biurka do indywidualnych oczekiwań. Proponujemy stworzenie unikalnej konstrukcji z płyt meblowych, płyt z tworzywa czy płyt tapicerowanych, wypełnionych dodatkowo skuteczną gąbką tłumiącą. Powołaj się na ogromne doświadczenie firmy Omega System i popraw organizację aranżacji swojego biura. Zapraszamy.

Ergonomiczne przegrody na biurka dopracowane od A do Z czekają w Omega System

Jak już zapewne zdążyłeś zauważyć oferowane przez nas przegrody na biurka to jedno z najbardziej ergonomicznych rozwiązań wpływające na większą efektywność pracowników. Doskonale wiemy, że wszystkie elementy wykorzystywane przez pracowników muszą być zgodne z zasadami BHP. Dlatego właśnie tak duży nacisk kładziemy na wykorzystywanie do produkcji tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiałów. Zarówno elementy konstrukcyjne, jak i stosowane przez nas farby do malowania profili są zgodne z wymaganiami, a tym samym nie tylko zapewniają pracownikowi komfortowe, ale również bezpieczne stanowisko pracy! Możemy śmiało powiedzieć, że z Omega System zadbasz o swoich pracowników z należytą starannością! Co więcej, wysokiej jakości materiały przekładają się także na niezawodność na długie lata, jaką wyróżnia się przegroda do biurka.

Przegroda do biurka dopasowana do wnętrza? To możliwe! Zaprojektuj ją wraz z nami

Oferowane przez nas przegrody na biurka pełnią jeszcze jedno zadanie, a mianowicie ułatwiają zachowanie porządku pomiędzy stanowiskami pracy. Dzięki takiemu zastosowaniu rzeczy pomiędzy biurkami są od siebie oddzielone, a pracownicy zyskują swoją prywatną przestrzeń. Przegroda do biurka wyróżnia się łatwym montażem z wykorzystaniem odpowiednich uchwytów. Możesz nam wierzyć, ale z ich użyciem zarówno montaż, jak i demontaż nie będzie stanowił najmniejszego problemu! W Omega System jesteśmy bardzo elastyczni! Chcemy, aby nasi Klienci byli zadowoleni z wykonanego projektu. Dlatego właśnie możesz brać udział w realizacji wraz z naszymi fachowcami. Przegroda do biurka dopasowywana jest do długości oraz szerokości stanowiska pracy. Z kolei o jej wysokości decydujesz sam! Z nami bez większych problemów stworzysz swój indywidualny projekt!

Wysokiej jakości przegrody na biurka zwiększą efektywność pracowników!  Nie wierzysz? Sprawdź ofertę i przekonaj się, że to działa

Co nas wyróżnia? Pełen profesjonalizm w atrakcyjnej cenie! Nie musisz przepłacać, aby zwiększyć komfort i efektywność swoich pracowników. Doskonale wiemy, że dla naszych Klientów ważne jest, aby wybierane przegrody na biurka pasowały do ogólnego wystroju, w końcu aranżacja biura również wpływa na samopoczucie osób tam pracujących. Oferujemy uniwersalne przegrody z płyty meblowej, z tworzywa sztucznego w kolorze oraz tapicerowane, które najlepiej tłumią wszystkie hałasy. Szeroka gama kolorystyczna obić, pozwoli Ci dopasować przegrodę do wnętrza, nie zaburzając przy tym całej aranżacji. Możemy śmiało powiedzieć, że wspólnie z nami stworzysz ergonomiczne, a zarazem atrakcyjne biuro niczym z pierwszych stron katalogów! Postaw na nasze doświadczenie i powierz nam realizację Twojego projektu! Skontaktuj się z naszymi fachowcami, przedstaw swoje potrzeby, a w jak możliwie najkrótszym czasie przegrody na biurka znajdą się w Twoim biurze!