Close

Przegrody na biurka

Oferowane przez Omega System przegrody na biurka:

 • stosuje się do gotowych mebli biurowych

 • ułatwiają pracę, poprawiając wydajność każdego pracownika

 • tłumią hałas, przez co zwiększają komfort pracy (idealne do call center)

organizacja biura

Wyjątkowe pod każdym względem przegrody do biurka. Poznaj ich konstrukcję:

 • bazą konstrukcyjną przegrody na biurka jest lekki, aluminiowy profil

 • przegrody Omega System montuje się bezpośrednio na biurkach

 • do montażu można stosować specjalne uchwyty, które ułatwiają demontaż

 • wypełnienia przegród dostosowujemy do oczekiwań Klienta i są to:

  • płyty meblowe

  • płyty z tworzywa, dodatkowo obite kolorową folią

  • płyty tapicerowane, wypełnione gąbką tłumiącą hałas

schemat – przegrody mocowane do istniejących biurek; zawsze dostosowane są do ich wymiarów, wysokość uzależniona jest od preferencji

przykładowy montaż do biurka

Organizacja aranżacji biura na najwyższym poziomie. Sprawdź nasze przegrody do biurka

Stosowanie funkcjonalnej przegrody na biurka to współcześnie jeden z najlepszych i jednocześnie najefektywniejszy sposób na stworzenie komfortowych warunków pracy dla pracowników. Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że projektowanie intymnych przestrzeni roboczych pozytywnie wpływa na skuteczność wykonywanych zadań. Nasza przegroda do biurka idealnie tłumi hałas. Doskonale sprawdzi się więc w biurach call center. Jej zastosowanie będzie jednak o wiele szersze. Zauważyć należy, że dźwięki dochodzące z zewnątrz bądź ze środka biura mogą rozproszyć pracownika nie tylko w branży, gdzie wymagany jest regularny kontakt z Klientem. Odwiedź naszą stronę i zobacz, że przygotowaliśmy dla Ciebie przegrody na biurka pierwszorzędnej klasy. Jesteśmy przekonani, że spełnią one nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Dlaczego warto wybrać przegrody na biurka Omega System? Przekonaj się!

Przy tworzeniu wyjątkowej serii na przegrody do biurka wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim konieczność stworzenia maksymalnie komfortowych warunków pracy dla Twoich pracowników. To właśnie z tego powodu zadbaliśmy o wykorzystanie wyłącznie sprawdzonej jakości materiałów czy intuicyjnego systemu łączenia komponentów, który pozwala błyskawicznie zamontować i równie szybko zdemontować ten popularny element aranżacyjny biur. Jako niekwestionowany lider branży pozwalamy naszym Klientom na dopasowanie wypełnienia przegrody na biurka do indywidualnych oczekiwań. Proponujemy stworzenie unikalnej konstrukcji z płyt meblowych, płyt z tworzywa czy płyt tapicerowanych, wypełnionych dodatkowo skuteczną gąbką tłumiącą. Powołaj się na ogromne doświadczenie firmy Omega System i popraw organizację aranżacji swojego biura. Zapraszamy.