Close

Parawany Biurowe

Jeżeli szukasz sprawdzonego sposobu na ergonomiczne urządzenie biura przyjaznego dla każdego pracownika, to znajdujesz się w idealnym miejscu. Miło nam zaprezentować przed Tobą wyjątkową pod każdym względem ofertę na parawany biurowe. Możesz zaufać firmie Omega System. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie. Jako producent zrealizowaliśmy już tysiące projektów, a najwyższej klasy parawan do biura stanowił ważną część wielu z takich zamówień. Dołącz do grona Klientów, którzy przekonali się o naszym profesjonalizmie na własnej skórze. Zapraszamy do kontaktu!

parawan w biurze

Parawany do biura, czyli idealny sposób na wydzielenie spokojnych oraz wygodnych stref

Rosnąca w ostatnich latach popularność biur open space sprawiła, że coraz większym poziomem zainteresowania cieszą się również parawany biurowe. Te proponowane przez Omega System będą doskonałym wyborem dla każdego przedsiębiorcy, który mimo otwartej przestrzeni chce wydzielić nieco bardziej prywatne, spokojniejsze miejsce. Chociażby do rozmów telefonicznych z Klientami. Oferujemy parawany do biura serii QUBE Line z wygłuszającym wypełnieniem. Takie rozwiązania mogą stanowić także podstawowy element aranżacyjny Twojego biura, gdzie coraz częściej widać trend oddzielania każdego stanowiska pracy. Zapewniając wysoki poziom komfortu oraz spokój pracownikowi, przykładasz cegiełkę do większej efektywności podczas codziennych obowiązków. Tworzenie ergonomicznych i wygodnych biur jest dzisiaj w modzie. Omega System w tym pomoże.

Zadbaj o każdy etap produkcji. Dobry parawan do biura nie może być dziełem przypadku!

Wcześniej wspomniane wypełnienie materiałem wygłuszającym to zaledwie jedna z przynajmniej kilku możliwości projektowania takich elementów zabudowy. Jako doświadczona firma dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony przez Ciebie parawan biuro QUBE Line idealnie komponował się z pozostałą częścią otoczenia. Umożliwiamy wybór koloru tkaniny i wykonujemy nawet firmowy druk na zewnętrznej części panelu. Innowacyjna seria Omega QUBE Line to też parawany biurowe, gotowe do błyskawicznego połączenia. Zastosowanie specjalnych mocowań gwarantuje brak efektu występowania prześwitów. Połączyliśmy więc wysoką wygodę użytkowania z funkcjonalnością i wzornictwem nawiązującym do komunikacji Twojej firmy. Cena także zadowoli każdego Klienta. Udowadniamy, że za doskonałe pod każdym względem parawany biurowe nie musisz płacić kroci.