Close

Ścianki Biurowe Działowe

ścianki działowe biurowe

Nowoczesna ścianka do biura to rozwiązanie, które umożliwia projektowanie ergonomicznych oraz przyjaznych dla pracowników wnętrz. Jak powszechnie wiadomo, takie miejsca potrafią znacząco podnieść efektywność codziennego wykonywania służbowych obowiązków. Podstawowe elementy do tworzenia funkcjonalnych biur możesz znaleźć w firmie Omega System. W tej kategorii, z myślą o najbardziej wymagających przedsiębiorcach i pracownikach, przygotowaliśmy ścianki biurowe, które doskonale wywiązują się z roli separatora pomiędzy kolejnymi stanowiskami pracy.

Jesteśmy maksymalnie konkurencyjni. Zobacz, czym cechuje się nasza ścianka biurowa

Proponowane tutaj rozwiązania idealnie łączą wszystkie czynniki, jakich poszukuje nie tylko osoba odpowiedzialna za aranżację biura, ale również i każdy pracownik, który przecież regularnie będzie wykorzystywał zaprojektowane przez nas ścianki biurowe. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, maksymalną funkcjonalnością oraz imponująca wytrzymałością. Jesteśmy przekonani, że zamówisz w Omega System zabudowę na lata. Każda stworzona przez nas ścianka działowa do biura jest szczegółowo omawiana na etapie koncepcji czy projektu. Dzięki temu możesz być pewny, że otrzymasz finalny produkt, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Sprawdź szczegóły oferty na nowoczesne ścianki biurowe. Ich przystępna na każdą kieszeń cena to kolejny aspekt, jaki wyróżnia Omega System na tle licznej konkurencji. Zaufaj naszej praktycznej wiedzy. W biurowe ścianki działowe zaopatrzyliśmy już setki przedsiębiorstw. Czas na Ciebie!

Dlaczego Omega System? Tworząc ścianki działowe biurowe kierujemy się doświadczeniem!

Jesteśmy wiodącym producentem różnego rodzaju konstrukcji z ram aluminiowych. Tworzymy nie tylko funkcjonalne ścianki działowe do biura, ale również dziesiątki innych rozwiązań, do których można zaliczyć boksy biurowe, przegrody z pleksi bądź nawet budki akustyczne do biur. Możemy pochwalić się blisko trzema dekadami obecności na współczesnym rynku. Zatrudniani przez Omega System specjaliści na własne oczy obserwowali najważniejsze zmiany zachodzące w branży. To właśnie z tego powodu dzisiaj jesteśmy w stanie projektować nowoczesne ścianki biurowe, które wywołują uśmiech na twarzy każdego zleceniodawcy. Ich atrakcyjna cena i wysoka jakość nie pozostawiają żadnych złudzeń. Firma Omega System to najlepszy wybór! Wspólnymi siłami stworzymy biuro, które będzie cechowało się najwyższym poziomem ergonomii aranżacyjnej. Zapraszamy!

Ścianki działowe biurowe

ścianki biurowe

 

Ścianki działowe biurowe – podstawy

Funkcją podstaw jest ustabilizowanie konstrukcji. Oferujemy następujące kształty:

  • prostokątne
  • okrągłe
  • w kształtach uniemożliwiających potknięcie się o nie

Ścianki działowe biurowe – kolorystyka

  • Dysponujemy szeroką paletą barw, w ramach której pomagamy w doborze najbardziej pasujących do danego pomieszczenia kolorów profili i ich wypełnień.

Ścianki działowe biurowe – wymiary

  • Rozmiar ścianek dostosowujemy do potrzeb Klienta i wykonujemy za zamówienie.

ścianki działowe biurowe

Schemat – ścianki  biurowe wypełnione są jednorodną płytą lub dzielone w poziomie, by zastosować różne materiały wypełniające.

ścianki biurowe

 


Przykładowa realizacja – ścianki biurowe

ścianki działowe biurowe

W Omega System wspólnie zadbamy o zadowolenie Twoich pracowników! Nasze ścianki biurowe są strzałem w przysłowiową dziesiątkę

Ścianki biurowe to obecnie jeden z obowiązkowych elementów, jaki powinien znaleźć się w biurze typu open space. Choć uważa się, że otwarte przestrzenie biurowe przynoszą pracownikom wiele zalet, to zawsze należy mieć na uwadze, że potrzebują oni chwili prywatności i spokoju od biurowego zgiełku. W Omega System mamy to na uwadze, dlatego właśnie kładziemy duży nacisk na to, aby oferowane przez nas ścianki działowe biurowe spełniały potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Wysoka jakość wykonania i funkcjonalność to coś, co dostajesz u nas w atrakcyjnej cenie dostępnej na każdą kieszeń. Wspólnie pomożemy Ci zwiększyć komfort oraz polepszyć samopoczucie pracowników, a tym samym wpłynąć na ich lepszą efektywność! Zaufaj profesjonalistom, dla których ścianki do biura nie stanowią żadnych tajemnic!

Ścianka biurowa zgodna ze wszystkimi Twoimi wymaganiami? W Omega System projektujesz wraz z profesjonalistami

Zmęczeni, sfrustrowani pracownicy nie będą z należytą starannością wykonywać swoich obowiązków. To Twoja w tym głowa, aby właściwie zadbać o ich komfort! Bez obaw! W Omega System pomożemy Ci w tym! Ścianka działowa do biura, jaka znajduje się w naszej ofercie, wyróżnia się prostą, a zarazem uniwersalną konstrukcją pasującą do każdego pomieszczenia. Jej elegancki wygląd w żaden sposób nie zaburzy ogólnego wystroju. Co więcej, dajemy Ci możliwość wyboru różnokolorowych ścianek, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do pomieszczenia. Musimy zaznaczyć, że dla nas słowo „niemożliwe” nie istnieje! Ścianki działowe do biura tworzymy w różnych rozmiarach w zależności od Twoich potrzeb. Mogą one być zamontowane do ściany, jak i podłogi. Nie wiesz, co będzie lepsze? Bez obaw! Nasi doświadczeni fachowcy służą profesjonalną radą! Chcąc jak najlepiej dbać o zadowolenie Klientów, w Omega System nasz Klient obecny jest na każdym etapie produkcji ścianek!

Dlaczego ścianki biurowe to obecnie największy hit? Poznaj ich zalety

Na duże uznanie zasługuje nie tylko wysoka jakość, jaką wyróżnia się ścianka do biura, ale również jej wszechstronne zastosowanie. Dzięki materiałom, z jakich tworzymy ścianki biurowe, nie tylko stwarzają pracownikowi prywatną przestrzeń, ale także skutecznie tłumią dźwięki. Z pewnością zaleta ta sprawdzi się w biurach takich jak call center lub działach sprzedaży, gdzie pracownicy stale wykonują telefony. Nasze biurowe ścianki działowe mogą przybierać wiele kombinacji składanych pod różnymi kątami, dzięki czemu możesz je wykorzystać również do podziału przestrzeni biurowej. Jak sam widzisz, w Omega System dokładamy wszelkich starań, aby ścianka działowa do biura dopracowana była pod każdym względem. Oczywiście nie możemy zapomnieć o najważniejszym! Cena, jaką wyróżniają się ścianki biurowe, ustalana jest indywidualnie w zależności od projektu. Jesteśmy dowodem na to, że wysoki profesjonalizm nie musi kosztować kroci! Sprawdź koniecznie!

Najczęściej zadawane pytania – Ścianki działowe biurowe

1. Jakie są główne korzyści z użycia ścianek działowych biurowych?

Ścianki działowe biurowe pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni, tworząc prywatne i funkcjonalne miejsca pracy. Zapewniają także elastyczność aranżacyjną i poprawiają akustykę w biurze.

2. Czy wasze ścianki są dostępne w różnych konfiguracjach i stylach?

Tak, oferujemy różnorodne konfiguracje i style ścianek działowych, dostosowane do różnych potrzeb klientów. Możesz wybierać spośród różnych materiałów, kolorów i rozmiarów.

3. Czy oferujecie dostosowane rozwiązania dla specyficznych potrzeb biura?

Tak, specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje wymagania.