Close

O firmie

Już ponad 25 lat działamy na rzecz poprawy funkcjonalności polskich biur, wystaw i ekspozycji. Od 1991 roku firma Omega System świadczy usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu systemów prezentacyjnych i wystawienniczych. Każdy znajdzie u nas idealny dla siebie produkt, bo wszystkie projekty dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Nasze produkty bazują na autorskich konstrukcjach z lekkich profili aluminiowych, z których powstają elementy organizacji hal, biur i innych przestrzeni, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W swojej ofercie mamy standardowe rozwiązania, ale proponujemy także projekty „szyte na miarę”. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i – w minimalnym stopniu – wymogi techniczne stosowanych materiałów.

Oferta firmy Omega System obejmuje szeroki wachlarz realizacji. Od ścianek biurowych, przez parawany stosowane w gabinetach lekarskich, poczekalniach, biurach itp., po elementy zabudowy stałej, płotki oraz tablice magnetyczne i suchościeralne, a także wiele innych. Wszystkie elementy naszych konstrukcji można zamówić w dogodnym dla siebie wymiarze i dostosować pod względem estetycznym do obowiązującego w pomieszczeniu designu. Montaż i demontaż ścianek Omega System jest ułatwiony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, a co więcej – elementy projektów można dowolnie zmieniać, dodawać i rearanżować, zgodnie z potrzebą chwili.

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, co zapewnia własny park maszynowy, dzięki któremu kontrolujemy proces realizacji zamówień od fazy projektu po montaż. Oferujemy także usługi w zakresie frezowania, cięcia i grawerowania. Pracujemy na materiałach z tworzyw sztucznych, stali i aluminium.

Powierzenie realizacji projektu zespołowi ekspertów firmy Omega System to gwarancja jakości i satysfakcji. Stawiamy na szybką, lecz precyzyjną obsługę, przyjazną atmosferę i doskonałe rezultaty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!