Close

Osłony z Pleksi

Globalna pandemia COVID-19 zaskoczyła dosłownie wszystkich. Otaczająca nas rzeczywistość wymaga od przedsiębiorców oraz od właścicieli budynków użytku publicznego dopasowania się do tej nowej sytuacji. Najważniejsze środki ochrony, które umożliwiają maksymalne przestrzeganie przepisów sanitarno-epidemiologicznych, znajdziesz oczywiście w Omega System. W tej kategorii zebraliśmy różnego rodzaju osłony z pleksi, spełniające covidowe standardy. Rozbudowana oferta z pewnością spełni oczekiwania każdego potencjalnego partnera biznesowego naszej firmy!

Produkujemy skuteczne oraz wygodne w użytkowaniu osłony covidowe z plexi

Proponowana przez naszą firmę Omega System plexi antywirusowa charakteryzuje się wysokim poziomem uniwersalności w zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się w biurowcach jako osłona na biurko. Mile widziana będzie także w budynkach użyteczności publicznej, gdzie wysokiej klasy osłona przeciwwirusowa z plexi zapewnia nie tylko komfort spotkania, ale także bezpieczeństwo pracowników, Klientów i gości odwiedzających taką placówkę. W naszym katalogu produktowym znajdziesz osłony z pleksi pojedyncze lub podwójne, osłony antywirusowe z plexi z podstawkami, przegrody na stół czy chociażby lekkie osłony z plexi do ustawienia między stanowiskami (w salonach kosmetycznych lub biurach z przestrzenią open space). Skorzystaj z rozwiązań od Omega System. W zabezpieczaniu przed działaniem wirusów nie mamy sobie równych. Zapraszamy do telefonicznego lub do kontaktu poprzez formularz na stronie.

Najwyższej jakości pleksi osłona i pozostały asortyment covidowy. Tylko w Omega System!

Eksperci nie mają wątpliwości. Dobrej klasy osłona z plexi to dziś zdecydowanie najskuteczniejszy środek zapobiegawczy transmisji wirusa COVID-19 w biurach, placówkach pocztowych, bankach oraz innych budynkach o użyteczności stricte publicznej. Jako specjaliści z blisko trzema dekadami doświadczenia w branży dbamy o to, aby proponowana tutaj plexi osłona była nie tylko maksymalnie użytecznym elementem zabudowy, ale także wysoce odpornym na regularne stosowanie dodatkiem. Podczas projektowania poszczególnych komponentów sięgamy po wyłącznie pierwszorzędnej klasy materiały produkcyjne. Sygnowana logo Omega System osłona ochronna z plexi jest stosunkowo prosta w montażu oraz demontażu, a jej czyszczenie nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Covidowa oferta naszej firmy to nie tylko osłona plexi. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów na mobilne punkty szczepień, mobilne punkty diagnostyczne, zabudowę ochronną oraz na akcesoria ochrony indywidualnej. Mowa tutaj przede wszystkim o stojakach do dezynfekcji.

Stop rozprzestrzeniania wirusom! Osłony antywirusowe z plexi to Twój najlepszy wybór

Wszechstronność wykorzystania osłony z pleksi sprawia, że muszą być one dopracowane dosłownie pod każdym względem. W Omega System nie pozwalamy sobie na niedociągnięcia mogące w obniżyć jakość osłon. Wybierając osłony antywirusowe z plexi właśnie od nas, zyskujesz pewność, że sprawdzą się w każdej sytuacji, chroniąc wszystkie osoby przed możliwym zakażeniem. Osłony covidowe sprawdzą się w biurach oraz każdym innym miejscu odwiedzanym dziennie przez setki osób. Co więcej, mamy również doskonałe rozwiązania np. do urzędów, gdzie przy jednym stoliku kilka osób wypełnia dokumenty. Mowa tutaj o okrągłej przegrodzie na stół! Jak widzisz, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Doświadczeni fachowcy z Omega System spełnią wszystkie Twoje oczekiwania oraz potrzeby z należytą sumiennością. Co więcej, podczas realizacji możesz współpracować z nimi!

Plexi antywirusowa to higieniczne zastosowanie na najwyższym poziomie! Sprawdź koniecznie

Osłona przeciwwirusowa z plexi została wykonana z materiałów spełniających obowiązujące normy bezpieczeństwa, a także te związane z przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Co więcej, ich wysoka jakość przekłada się nie tylko na niezawodność pomimo upływu czasu, ale również łatwość czyszczenia. Osłony antywirusowe z plexi wyczyścisz bez większych problemów, a nawet możesz je odkazić za pomocą odpowiednich środków dezynfekujących. Musimy zaznaczyć, że osłona ochronna z plexi to wyposażenie każdego biurka zwiększające komfort zarówno osoby pracującej, jak i odwiedzającej. Osłona chroni nie tylko przed rozpowszechnianiem się wirusa COVID-19, ale również hamuje transmisję innych chorób, a co więcej znosi obowiązek noszenia maseczki. Oczywiście plexi antywirusowa w żaden sposób nie utrudnia porozumiewania się – dźwięk dalej rozchodzi się tak samo dobrze!

Osłony z pleksi od Omega System wykorzystasz w każdym miejscu! Przetestuj już teraz

W Omega Systemy stawiamy duży nacisk na elastyczność. Głównie wynika to z różnych potrzeb Klientów oraz wszechstronnego zastosowania osłony z plexi. Sam zdecyduj czy chcesz, aby osłona pleksi posiadała specjalne podstawki, czy była wyposażona w kółka. Ta druga opcja zdecydowanie ułatwi transport w inne miejsce. Nasze osłony covidowe zyskały już popularność w wielu miejscach! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty również zadbał o wysoki poziom bezpieczeństwa i postawił na higieniczne osłony. Jako lider wśród producentów dokładamy wszelkich starań, aby nasza osłona przeciwwirusowa z plexi była prosta w obsłudze. Jej montaż zajmie zaledwie kilka minut, a co najważniejsze poradzą sobie z nim osoby robiące to pierwszy raz. Nie jest wymagane tutaj użycie specjalistycznych narzędzi. To jak, czas przejść do realizacji? Nasi fachowcy czekają na Twoje zamówienie!