Close

Osłony z Pleksi

Globalna pandemia COVID-19 zaskoczyła dosłownie wszystkich. Otaczająca nas rzeczywistość wymaga od przedsiębiorców oraz od właścicieli budynków użytku publicznego dopasowania się do tej nowej sytuacji. Najważniejsze środki ochrony, które umożliwiają maksymalne przestrzeganie przepisów sanitarno-epidemiologicznych, znajdziesz oczywiście w Omega System. W tej kategorii zebraliśmy różnego rodzaju osłony z pleksi, spełniające covidowe standardy. Rozbudowana oferta z pewnością spełni oczekiwania każdego potencjalnego partnera biznesowego naszej firmy!

Produkujemy skuteczne oraz wygodne w użytkowaniu osłony covidowe z plexi

Proponowana przez naszą firmę Omega System plexi antywirusowa charakteryzuje się wysokim poziomem uniwersalności w zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się w biurowcach jako osłona na biurko. Mile widziana będzie także w budynkach użyteczności publicznej, gdzie wysokiej klasy osłona przeciwwirusowa z plexi zapewnia nie tylko komfort spotkania, ale także bezpieczeństwo pracowników, Klientów i gości odwiedzających taką placówkę. W naszym katalogu produktowym znajdziesz osłony z pleksi pojedyncze lub podwójne, osłony antywirusowe z plexi z podstawkami, przegrody na stół czy chociażby lekkie osłony z plexi do ustawienia między stanowiskami (w salonach kosmetycznych lub biurach z przestrzenią open space). Skorzystaj z rozwiązań od Omega System. W zabezpieczaniu przed działaniem wirusów nie mamy sobie równych. Zapraszamy do telefonicznego lub do kontaktu poprzez formularz na stronie.

Najwyższej jakości pleksi osłona i pozostały asortyment covidowy. Tylko w Omega System!

Eksperci nie mają wątpliwości. Dobrej klasy osłona z plexi to dziś zdecydowanie najskuteczniejszy środek zapobiegawczy transmisji wirusa COVID-19 w biurach, placówkach pocztowych, bankach oraz innych budynkach o użyteczności stricte publicznej. Jako specjaliści z blisko trzema dekadami doświadczenia w branży dbamy o to, aby proponowana tutaj plexi osłona była nie tylko maksymalnie użytecznym elementem zabudowy, ale także wysoce odpornym na regularne stosowanie dodatkiem. Podczas projektowania poszczególnych komponentów sięgamy po wyłącznie pierwszorzędnej klasy materiały produkcyjne. Sygnowana logo Omega System osłona ochronna z plexi jest stosunkowo prosta w montażu oraz demontażu, a jej czyszczenie nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Covidowa oferta naszej firmy to nie tylko osłona plexi. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów na mobilne punkty szczepień, mobilne punkty diagnostyczne, zabudowę ochronną oraz na akcesoria ochrony indywidualnej. Mowa tutaj przede wszystkim o stojakach do dezynfekcji.