Close

Osłona z Pleksi na Ladę

Jako Omega System udowadniamy, że przystosowanie lokalu do covidowej rzeczywistości i pełne przestrzeganie aktualnych przepisów sanitarno-epidemiologicznych nie musi przyprawiać o zawrót głowy. Oto kategoria, w której przygotowaliśmy najwyższej klasy osłony z plexi na ladę. Będzie to wręcz idealne rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju recepcji, biur oraz innych miejsc pracy, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z pozostałymi pracownikami, Klientami bądź gośćmi. Postaw na wysoki poziom bezpieczeństwa. Gwarantuje je nasza osłona z pleksi na ladę!

Osłona z pleksi na ladę sklepową i nie tylko. Nasza oferta dociera do dziesiątek innych miejsc

Proponowana przez naszą firmę Omega System osłona z plexi na ladę to maksymalnie uniwersalny element zabudowy, wymagany przez obowiązujące w Polsce przepisy covidowe. Śmiało ustawisz je nie tylko na recepcjach, ale również w biurach firmowych, sklepach, bankach czy w każdym innym miejscu, gdzie do poprawnego funkcjonowania potrzebny jest bezpośredni kontakt z Klientem czy chociażby z pozostałym personelem. Zaprojektowana przez nas osłona pleksi na ladę wyróżnia się bajecznie prostym montażem, błyskawicznym demontażem i możliwością dowolnego ustawienia. Tym bardziej, że Omega System wysłuchuje potrzeb swoich potencjalnych partnerów biznesowych. Jesteśmy w stanie przygotować osłony z plexi na ladę w dowolnym rozmiarze. Nie ograniczamy się wyłącznie do najpopularniejszych wymiarów. Regularny kontakt z Klientem na każdym etapie produkcji takich protektorów sprawia, że jesteśmy uznawani za niekwestionowanego lidera branży.

Zależy Ci na pełnym bezpieczeństwie? Osłona plexi na ladę spełni takie oczekiwania

Blisko trzy dekady doświadczenia na współczesnym rynku produkcji elementów zabudowy stawia nas także w pozycji niekwestionowanego lidera w przypadku tworzenia systemów bezpieczeństwa w czasach globalnej pandemii COVID-19. Sygnowana logo Omega System osłona z pleksi na ladę jest tego najlepszym dowodem. Korzystamy ze sprawdzonej jakości materiałów, które gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas spotkania twarzą w twarz. Proponowane w tej kategorii konstrukcje spełniają międzynarodowe normy, pozwalając tym samym na montaż w każdym miejscu. Sprawdź, jak wygodnym rozwiązaniem może być osłona na ladę z pleksi. Jej wysoki poziom funkcjonalności, maksymalna uniwersalność w zastosowaniu oraz przystępna cena sprawiają, że w dzisiejszych czasach jest to produkt pożądany nawet przez najbardziej wymagających przedsiębiorców.