Close

Osłona z Pleksi na Ladę

Jako Omega System udowadniamy, że przystosowanie lokalu do covidowej rzeczywistości i pełne przestrzeganie aktualnych przepisów sanitarno-epidemiologicznych nie musi przyprawiać o zawrót głowy. Oto kategoria, w której przygotowaliśmy najwyższej klasy osłony z plexi na ladę. Będzie to wręcz idealne rozwiązanie w przypadku wszelkiego rodzaju recepcji, biur oraz innych miejsc pracy, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z pozostałymi pracownikami, Klientami bądź gośćmi. Postaw na wysoki poziom bezpieczeństwa. Gwarantuje je nasza osłona z pleksi na ladę!

Osłona z pleksi na ladę sklepową i nie tylko. Nasza oferta dociera do dziesiątek innych miejsc

Proponowana przez naszą firmę Omega System osłona z plexi na ladę to maksymalnie uniwersalny element zabudowy, wymagany przez obowiązujące w Polsce przepisy covidowe. Śmiało ustawisz je nie tylko na recepcjach, ale również w biurach firmowych, sklepach, bankach czy w każdym innym miejscu, gdzie do poprawnego funkcjonowania potrzebny jest bezpośredni kontakt z Klientem czy chociażby z pozostałym personelem. Zaprojektowana przez nas osłona pleksi na ladę wyróżnia się bajecznie prostym montażem, błyskawicznym demontażem i możliwością dowolnego ustawienia. Tym bardziej, że Omega System wysłuchuje potrzeb swoich potencjalnych partnerów biznesowych. Jesteśmy w stanie przygotować osłony z plexi na ladę w dowolnym rozmiarze. Nie ograniczamy się wyłącznie do najpopularniejszych wymiarów. Regularny kontakt z Klientem na każdym etapie produkcji takich protektorów sprawia, że jesteśmy uznawani za niekwestionowanego lidera branży.

Zależy Ci na pełnym bezpieczeństwie? Osłona plexi na ladę spełni takie oczekiwania

Blisko trzy dekady doświadczenia na współczesnym rynku produkcji elementów zabudowy stawia nas także w pozycji niekwestionowanego lidera w przypadku tworzenia systemów bezpieczeństwa w czasach globalnej pandemii COVID-19. Sygnowana logo Omega System osłona z pleksi na ladę jest tego najlepszym dowodem. Korzystamy ze sprawdzonej jakości materiałów, które gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas spotkania twarzą w twarz. Proponowane w tej kategorii konstrukcje spełniają międzynarodowe normy, pozwalając tym samym na montaż w każdym miejscu. Sprawdź, jak wygodnym rozwiązaniem może być osłona na ladę z pleksi. Jej wysoki poziom funkcjonalności, maksymalna uniwersalność w zastosowaniu oraz przystępna cena sprawiają, że w dzisiejszych czasach jest to produkt pożądany nawet przez najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Osłona z pleksi na ladę – numer jeden w lokalu usługowym! Z Omega System zadbasz o jej wysoką jakość

Osłona z pleksi na ladę doskonale sprawdzi się nie tylko w sklepach i lokalach usługowych, ale przede wszystkim w aptekach! To właśnie tam zarażenie się szkodliwym drobnoustrojem jest niezwykle łatwe. Nasze osłony z plexi na ladę nie tylko spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa, ale także wyróżniają się wysoką jakością i dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Przekłada się to na Twoje zadowolenie, a co najważniejsze na użyteczność osłony pomimo upływu czasu. Doskonale wiemy, że w kwestii ochrony nie ma miejsca na niedociągnięcia. Osłony z plexi na ladę zwiększą komfort pracowników oraz osób odwiedzających, a ryzyko zakażenia zostanie ograniczone do minimum! Nie pozostaje Ci nic innego, jak przejść do realizacji projektu i postawić na nasz profesjonalizm przekładający się na maksymalne bezpieczeństwo! Wypróbuj już teraz!

Profesjonalna i funkcjonalna plexi ochronna na ladę – zaprojektuj ją samodzielnie

Nasza firma Omega System nie bez powodu uznawana jest za lidera w branży zajmującej się produkcją różnego rodzaju zabudowy itp. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość obowiązujących trendów i technologii przekłada się na Twoje zadowolenie. U nas wiesz, za co płacisz! Będąc już przy cenie, musimy zaznaczyć, że każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Ustalona wycena zależna jest od realizowanego projektu. Nasi fachowcy służą profesjonalną poradą zarówno dla tych, którzy chcą nieco więcej dowiedzieć się o funkcjonalności, jaką wyróżnia się osłona z pleksi na ladę sklepową, jak dla tych mających swój własny projekt. Wskażemy Ci, które rozwiązania są możliwe do zrealizowania. Jak sam widzisz w naszej profesjonalnej firmie Omega System maksymalne dbanie o Twoje zadowolenie to dla nas priorytet!

Komfort i bezpieczeństwo, czyli wszystko, co zapewnia osłona pleksi na ladę

Osłona na ladę z pleksi posiada aluminiowe profile, które zapewniają stabilność całej konstrukcji. Jest ona odporna na uderzenia oraz zarysowania, co w przypadku sklepów oraz lokalów usługowych jest największą zaletą. Plexi ochronna na ladę poza różnymi rozmiarami może mieć także dodatkowe wycięcia itp. Podczas tak długoletniej obecności na rynku zdążyliśmy zrealizować szereg projektów, dzięki czemu doskonale wiemy, jak spełniać nawet najbardziej wygórowane potrzeby Klientów. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś teraz i Ty stał się posiadaczem dopracowanej pod każdym aspektem osłony z plexi na ladę! Jej uniwersalny, a zarazem estetyczny wygląd będzie pasował do każdego wystroju! Przekonaj się już teraz i złóż zamówienie! Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści czekają, aby móc rozpocząć realizację. Poza atrakcyjną ceną oferuje jak najkrótsze terminy realizacji. Przekonaj się sam!