Close

26 lipca 2021

Osłony z pleksi na biurko zapewniają skuteczną ochronę. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników!

Większość naukowców jest zgodna: zagrożenie związane z pandemią i kolejnymi mutacjami wirusa SARS-CoV-2 jeszcze długo nie minie. Dlatego przy powrocie do w miarę normalnego trybu życia – na przykład pracy stacjonarnej w biurach – zalecają wdrożenie dodatkowych środków ostrożności. Takich, jak założenie specjalnych osłon oddzielających poszczególne stanowiska. Odpowiednie akcesoria znajdują się już w katalogu produktów oferowanych przez Omega System.

Zagrożenie lockdownem na zawsze zmieniło standardy wyposażania i umeblowania biur

Nie każda firma może sobie pozwolić, aby całkowicie przejść na home office. Również w hybrydowej organizacji pracy należy zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się choroby wśród członków zespołu. Obojętnie, czy mowa o COVID-19, czy jakiejkolwiek innej zarazie. Odpowiednio zamontowane osłony z pleksi w wystarczającym stopniu izolują ludzi, którzy mogą pozostać w tym samym pomieszczeniu. Wszystko zgodnie z rygorystycznymi przepisami i obostrzeniami sanitarnymi. Chcąc uniknąć chaosu związanego z całkowitą reorganizacją pracy, warto się zawczasu dobrze przygotować na każdą ewentualność. I w razie potrzeby pozostać z firmą w biurze, utrzymując łatwość komunikacji, bliskość oraz bezpieczeństwo jednocześnie.

W Omega System wykonamy dowolną osłonę z pleksi, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem

Rozstaw biurek zależy od liczebności zespołu, wymiarów mebli i kilku innych czynników. W jednych branżach konieczna jest praca na wielu monitorach, w innych ważniejsze jest płynne prowadzenie rozmów przez telefon. W firmie Omega System dysponujemy odpowiednim zapleczem, aby dostosować osłony z plexi do indywidualnych wymagań. Wielkość, ilość, sposób łączenia – te i wiele innych elementów jesteśmy w stanie zmodyfikować tak, by finalny rezultat spełniał Twoje oczekiwania. Również w kwestiach estetycznych. W końcu konieczność przystosowania pomieszczeń biurowych do nowych standardów higieny wcale nie musi wiązać się z ich oszpeceniem. Firmy, instytucje publiczne i inne podmioty, potencjalnie zainteresowane naszą ofertą bądź osłonami z pleksi, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym Omega System!