Close

29 listopada 2021

Osłony z pleksi, czyli tworzywo, które dopasuje się do Twoich potrzeb

Obecna sytuacja wymaga na nas odpowiedniego podejścia. Pracownikom narażonym na kontakt z wieloma Klientami, przedsiębiorcy muszą zapewnić odpowiedni komfort w obsłudze. Covidowe standardy bezpieczeństwa z całą pewnością spełniają osłony z pleksi, które produkuje firma Omega System. Zapewnij komfort Klientom i pracownikom. Postaramy się pokrótce przybliżyć Ci właściwości tego tworzywa. Sprawdź, co możesz zrobić dla swojej działalności.

Wszystko o pleksi. Co to właściwie jest? Poznaj kilka przydatnych informacji

Pleksi jest potoczną nazwą polimetakrylanu metylu. To tworzywo sztuczne, które możesz znać również pod nazwą szkła akrylowego. Charakteryzuje się tym, że ma wiele cennych, powszechnie wykorzystywanych w przemyśle właściwości. Wymienić można między innymi wysoką przezroczystość, łatwość obróbki (termoplastyczność) i odporność na rozciąganie oraz ściskanie. Sprawia to, że proponowany przez naszą firmę materiał jest eksploatowany przez przedsiębiorstwa reklamowe, budowlane, ale i przez domostwa i biura. Uniwersalność? To drugie imię pleksi!

Omega System pozwoli Ci na zaadaptowanie się do nowych okoliczności

Pleksi jest tworzywem idealnie odnajdującym się w roli osłony. Dzięki temu, że nie występuje proces żółknięcia, nie musisz martwić się ewentualnymi wadami estetycznymi. Doskonale sprawdzi się szczególnie obecnie – w czasach pandemii. Doda ona przede wszystkim odrobinę komfortu w miejscu pracy, które przecież regularnie odwiedzają Klienci. Osłony z pleksi, dzięki wysokiej przezroczystości, nie zakłócą kontaktu twarzą w twarz. To bardzo ważne, aby obsługa była efektywna i satysfakcjonująca. Nasze tworzywo gwarantuje skuteczną ochronę. Wariacji wykorzystania jest wiele, więc dopasowanie go nie jest nawet najmniejszym problemem. W Omega System zwracamy uwagę na, aby nasze usługi realizowały wszelkie potrzeby Klientów. Jeśli potrzebujesz efektywnej przegrody, zastanów się nad wykorzystaniem osłon tego typu. Zapraszamy do kontaktu już dziś.