Close

30 października 2023

Wszechstronna osłona pleksi na biurko – teraz również w Twoim miejscu pracy!

Pleksi to niezwykle uniwersalne tworzywo, o czym przekonaliśmy się w ciągu ostatnich lat. Potrzeba odpowiedniego zabezpieczenia stanowisk pracy przed kontaktem z różnego rodzaju drobnoustrojami spowodowała poszukiwanie materiału, który sprawdzi się w tej kwestii najlepiej – tym sposobem osłona pleksi zagościła na biurkach w zarówno dużych instytucjach, mniejszych firmach oraz lokalach usługowych. Po to uniwersalne tworzywo sięga się coraz częściej, zwłaszcza w przestrzeni biurowej. Ze względu na swoją lekkość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, osłona pleksi na biurko zdecydowanie jest w stanie konkurować ze szkłem – zwłaszcza, że w wersji bezbarwnej świetnie przepuszcza światło i jest przyjazna dla środowiska. W Omega System zajmujemy się produkcją systemów zabudowy wszędzie tam, gdzie są one potrzebne. Sprawdź, do czego przyda Ci się osłona pleksi na biurko!

Przedstawiamy główne zalety wynikające z zastosowania osłony pleksi na biurko

Osłona pleksi na biurko to docięta na odpowiedni wymiar płyta bezbarwnego szkła akrylowego. W Omega System produkujemy tego rodzaju akcesoria na specjalne życzenie naszych Klientów, dostosowując wysokość i szerokość szyb do indywidualnych potrzeb. Osłona pleksi na biurko jest w stanie pełnić wiele praktycznych funkcji. Jedną z nich jest dokładne zabezpieczenie powierzchni biurka przed ewentualnymi uszkodzeniami oraz nadmiernym zużyciem. Produkt może również posłużyć jako swoista ścianka na dokumenty takie jak cenniki, grafiki dyżurów, tabele czy kolorowe karteczki z przypomnieniami o tym, że zbliża się bardzo ważne spotkanie online. Osłona z pleksi na biurko jest bardzo łatwa w pielęgnacji – można ją przecierać wielokrotnie w ciągu dnia, tym samym zapewniając wysoki poziom czystości stanowiska, a także komfort użytkowania. Do czyszczenia pleksi zazwyczaj wystarczy wyłącznie wilgotna ściereczka i odrobina uniwersalnego detergentu. Nasza firma przykłada ogromną uwagę do wykonywanych przez nas systemów lekkiej zabudowy, do której zaliczamy również osłony na biurko; działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz dokładną znajomość współczesnego rynku, tworząc produkty na miarę potrzeb naszych Klientów.

Osłona pleksi na biurko – postaw na materiał do zadań specjalnych!

Pleksi jest materiałem, który na dobre zagościł w wielu branżach. Wynika to głównie z szeregu zalet, jakie idą wraz z zastosowaniem osłon z pleksi w danym środowisku. Pleksi to tworzywo niewrażliwe na działanie promieniowania UV, przez co nie zachodzi w nim proces żółknięcia wywołany nadmierną emisją ultrafioletu – może ona doskonale prezentować się przez lata, dzięki czemu nie trzeba wymieniać osłony na nową zaledwie po kilku miesiącach jej użytkowania. Osłonę pleksi na biurko da się dostosować do indywidualnych potrzeb firmy, a także poddać ją obróbce, by przygotować w dolnej części tafli wygodne wycięcie. Ścianka z pleksi nadaje się do różnego rodzaju montażu; jako panele stojące, klejone do blatu lub ścianki mocowane na specjalnej konstrukcji aluminiowej lub nawet stalowej. Możliwości jest naprawdę wiele – w Omega System zaprojektujemy takie osłony, jakich Ci potrzeba. Już dziś złóż zamówienie, by w niedalekiej przyszłości posiadać osłony z pleksi w swoim biurze!

Exit mobile version