Close

13 maja 2024

Ścianki działowe biurowe i ich kluczowa rola w przestrzeniach open space

Coraz więcej nowoczesnych biur posiada już przestrzenie typu open space. Co prawda ideą dla ich powstania było całkowite wykluczenie budowania ścian oraz osobnych pomieszczeń, ale to w żaden sposób nie ogranicza możliwości tworzenia biur charakteryzujących się prywatnością. Wystarczy, że postawisz na ścianki działowe od renomowanego producenta. A tak się składa, że Omega System takim jest. I w tym artykule szczegółowo omawiamy rolę tego typu rozwiązań w biurach typu open space. Wbrew pozorom, mogą one zagwarantować nie tylko wcześniej wspomnianą prywatność!

Prywatność a open space. Takie połączenie jest jak najbardziej możliwe!

Nawet w przestrzeniach typu open space każdy pracownik chciałby mieć swój przysłowiowy kąt, gdzie panuje harmonia bądź maksymalnie wysoka prywatność. Jako osoba projektująca biuro nie musisz jednak dbać o stawianie całkowicie osobnych pomieszczeń. I tym samym mocno naruszać ideę tworzenia otwartych przestrzeni w miejscach pracy. Zamiast tego polecamy Ci najwyższej klasy ścianki działowe biurowe, którymi doskonale odgrodzisz biurka czy nawet stworzysz z nich strefy wydzielone do kontaktu z Klientami, do konferencji i wewnętrznych spotkań. Podstawowym zadaniem tego typu rozwiązań jest właśnie projektowanie biura open space w taki sposób, aby było ono maksymalnie funkcjonalne. Dodatkowo, ścianki działowe charakteryzują się wręcz idealnymi parametrami w zakresie chłonięcia dźwięku. Rozmowy telefoniczne czy spotkania online nie muszą być już problematyczne. Nawet w otwartej przestrzeni, gdzie przeważnie trudno unikać niezwykle niepożądanych efektów dźwiękowych z otoczenia.

W firmie Omega System dopasujemy ścianki do Twoich potrzeb

Jeżeli swoje ścianki działowe biurowe zamówisz u renomowanego producenta, staniesz również przed okazją dopasowania tego typu rozwiązania pod ogólny wystrój miejsca pracy. Dzięki temu nie będą one szpecić przestrzeni. Wręcz przeciwnie, ponieważ systemy proponowane od naszej firmy Omega System przeważnie stanowią idealne dopełnienie miejsc typu open space. W trakcie tworzenia projektu na ścianki biurowe uwzględniamy wszystkie potrzeby Twoje oraz pracowników zatrudnionych w Twoim biurze. Samy korzystamy z takich opcji, więc jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie doradzić. Efekt końcowy zawsze powinien być taki sam – ścianki działowe biurowe muszą być tworzone z myślą o Twoim biurze. Gdy będą one stanowić jego integralną część, wtedy możemy powiedzieć o godnym polecenia rozwiązaniu.

Exit mobile version