Close

Ścianki magnetyczne

przeznaczenie systemów MAGNETIC Line i WHITEBOARD Line

Grupa produktów MAGNETIC Line & WHITEBOARD Line

Produkty systemów MAGNETIC Line i WHITEBOARD Line

 • Oferujemy tablice użytkowe skonstruowane w różnych konfiguracjach:
  • ścianki
  • tablice wieszane na ścianie
  • obrotowe tablice poziome
  • rozkładane tablice pionowe
 • Proponujemy dwie wersje wykończenia:
  • MAGNETIC Line – tablice magnetyczne
  • WHITEBOARD Line – tablice suchościeralne
 • Tablice są najczęściej wykorzystywane w biurach, halach produkcyjnych i miejscach, gdzie istnieje potrzeba wyeksponowania ważnych, lecz zmiennych informacji.
 • Wymiary tablic dostosowujemy do potrzeb Klientów, zapewniając najwyższą jakość i funkcjonalność.
 • Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji stworzonych na specjalne zamówienie.

Tablice MAGNETIC Line i WHITEBOARD Line

 • Nasza oferta obejmuje zarówno standardowe wzory i wymiary tablic, jak i możliwość dostosowania ich do potrzeb konkretnego zamówienia.

 • Tablice pokryte są powierzchnią:

  • suchościeralną – w ramach serii WHITEBOARD

  • magnetyczną – w ramach serii MAGNETIC

Ścianki magnetyczne MAGNETIC Line i WHITEBOARD Line

 • Konstrukcja ścianek magnetycznych bazuje na aluminiowych profilach.

 • Ścianki magnetyczne osadzone są na stalowych podstawach stabilizujących.

 • Na zamówienie dodajemy kółka umożliwiające przesuwanie konstrukcji.

 • Panele mogą funkcjonować pojedynczo lub w układach.

Schematy – magnetyczne i suchościeralne ścianki o różnych rozmiarach, osadzone na podstawie lub na kółkach

 

Ścianki magnetyczne można łączyć w układy; kartki mocujemy do tablic na magnesach, w ramkach magnetycznych z tworzywa lub wytrzymałych ramkach NEXT z aluminiowych profili; mogą być dowolnie przemieszczane, uzupełniane i usuwane

ramki aluminiowe NEXT – zobacz

Tablice obrotowe MAGNETIC Line i WHITEBOARD Line

 • Są to dwustronnie wypełnione tablice z profili aluminiowych, które można obracać wokół poziomej osi.
 • Konstrukcja nośna wykonana jest ze stalowych profili, malowanych proszkowo.
 • Podstawa doposażona jest w funkcjonalne kółka.
 • Tablice zabezpieczone są ergonomiczną blokadą.
 • Wymiary tablic dostosowujemy do potrzeb danego zamówienia w ramach możliwości technicznych (np. 240 cm szerokości x 125 cm wysokości).

Schemat – obrotowe dwustronne tablice wypełnione powierzchnią magnetyczną lub suchościeralną, z kółkami przy podstawie; dostępne w dużych i nietypowych rozmiarach

Tablice rozkładane MAGNETIC Line i WHITEBOARD Line

 • Rozkładane tablice zbudowane są z ośmiu powiązanych ze sobą płaszczyzn.
 • Poszczególne panele można składać, by nie przeszkadzały w odbiorze informacji.
 • Istnieje wiele możliwości przeglądania danych umieszczonych na tablicach – jedne można ukryć, a inne wyeksponować w każdym momencie.

Schemat – rozkładane tablice o powierzchni magnetycznej lub suchościeralnej z różnymi rodzajami podstaw; zbudowane z czterech dwustronnych paneli, dowolnie rozkładanych bądź ukrywanych; złożone tablice tworzą jednolitą powierzchnię

Sposób składania i rozkładania tablic osadzonych na stojaku

Tablice wieszane na ścianie z serii MAGNETIC Line i WHITEBOARD Line

 • Bazą konstrukcji są lekkie profile aluminiowe.
 • Typ profilu dobieramy indywidualnie w zależności od wielkości całej konstrukcji.
 • Oferujemy panele w standardowych rozmiarach bądź wykonane na zamówienie (np. o szerokości 240 cm i wysokości 125 cm).

Schemat – podwieszane tablice mogą przybierać duże rozmiary, często nietypowe, wedle potrzeb Klienta; wypełnione powierzchnią magnetyczną lub suchościeralną

Dodatkowe elementy systemu MAGNETIC Line

 • Funkcjonalność tablic i ścianek magnetycznych uzupełniamy dzięki dodatkowym elementom, takim jak:
  • neodymowe i zwyczajne magnesy
  • ramki magnetyczne typu NEXT do prezentacji materiałów stałych lub zmiennych
  • ramki magnetyczne z tworzywa do prezentacji materiałów często wymienianych

Ramki typu NEXT

ramki NEXT

Miło nam Cię powitać w kategorii, w której przygotowaliśmy nowoczesne ścianki magnetyczne. To rozwiązanie coraz popularniejsze nie tylko w biurach, ale również w każdym innym miejscu, gdzie zachodzi potrzeba poprawy organizacji pracy i sposobu prezentowania ważnych informacji. Omega System może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji tego typu elementów zabudowy. Nasza ścianka magnetyczna z pewnością zadowoli Ciebie i zatrudnionych w Twojej firmie pracowników. Skontaktuj się z nami, wybierz wymiary i przejdź do zamówienia!

Planujesz kupić ścianki magnetyczne? Oto, dlaczego Omega System jest dobrym wyborem

Zalet wykorzystywania oferty na ścianki magnetyczne sygnowane logo marki Omega System jest naprawdę wiele. W tym miejscu warto podkreślić, że jesteśmy doświadczonym producentem, który szczególną uwagę przykłada do tworzenia wyłącznie jakościowych komponentów. I nasza ścianka magnetyczna nie będzie żadnym odstępstwem od tej sprawdzonej reguły. Trzy dekady obecności na współczesnym rynku determinuje firmę Omega System jako niekwestionowanych liderów branży. Doskonale wiemy, czego oczekujesz od proponowanych w tej kategorii produktów. Z myślą o tych najbardziej wymagających Klientach stworzyliśmy ścianki magnetyczne o szerokim zastosowaniu. Tylko u nas znajdziesz systemy nowoczesnej zabudowy, gdzie przystępna na kieszeń przedsiębiorcy cena idzie w parze z najwyższą możliwą jakością wykonania. Musisz sprawdzić to sam.

Ścianka magnetyczna dostosowana do potrzeb konkretnego zamówienia? Tak, jest to możliwe!

Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć przykładowe realizacje na ścianki magnetyczne czy rekomendowane przez naszych specjalistów wymiary dla tego typu elementów. Pozostawiamy Ci jednak ogromne pole do popisu w kwestii stworzenia własnego, unikalnego projektu. To właśnie w ten sposób ścianka magnetyczna zostanie maksymalnie dopasowana do Twoich oczekiwań. Spójrz tylko na ścianki magnetyczne serii MAGNETIC Line bądź WHITEBOARD Line. Jesteśmy wręcz przekonani, że szybko znajdziesz dla nich zastosowania. Innowacyjnie stworzone panele poprawią poziom organizacji pracy w Twoim biurze, ale doskonale sprawdzą się także w przypadku wystaw czy chociażby na branżowych wydarzeniach, jako element zabudowy stoiska targowego. Omega System zapewnia profesjonalne doradztwo. Wspólnie wybierzemy ścianki magnetyczne skrojone pod Twoją przestrzeń roboczą. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług!

Zobacz, jak funkcjonalne i łatwe w obsłudze ścianki magnetyczne wykorzystasz w swojej branży

Co wyróżnia naszą firmę Omega System? Profesjonalizm, dbałość o każdy nawet najmniejszy detal, ale również stawianie na nowoczesne technologie. Chcemy, aby nasze produkty cechowała nie tylko wysoka jakość, ale także wszechstronność zastosowania. Ścianki magnetyczne znajdujące się w naszej ofercie zostały stworzone na miarę najbardziej wymagających Klientów. W Omega System spełnianie Twoich oczekiwań to dla nas priorytet! Co więcej, z należytą starannością dbamy również o Twój komfort. Ścianka magnetyczna posiada możliwość montażu kółek, dzięki czemu jej ustawienie w innym miejscu nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Dodatkowo ścianki magnetyczne, jakie znajdują się w naszym asortymencie, można swobodnie obracać, co pozwala na umieszczenie na nich większej ilości informacji.

Powierz projekt w ręce specjalistów! Ścianka magnetyczna od Omega System dopracowana jest pod każdym względem

Doskonale wiemy, że nasze ścianki magnetyczne znajdują zastosowanie nie tylko w miejscach pracy, ale również na różnego rodzaju eventach. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań, aby ich design był jak najbardziej stylowy i elegancki. W Omega System nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia! Znasz określenie, że to w prostocie tkwi siła? Nasza ścianka magnetyczna wyróżnia się niezwykle łatwym montażem, z którym poradzą się nawet osoby robiące to pierwszy raz. Łatwy montaż oraz demontaż daje możliwość zabierania ścianki w różne miejsca w zależności od potrzeb. Jak sam widzisz, u nas nie masz żadnych ograniczeń! Wysoka jakość materiałów przekłada się nie tylko na niezawodność ścianki, ale również jej odporność na jakiekolwiek uszkodzenia. Co więcej, bez trudności usuniesz z niej wszystkie zanieczyszczenia, a udostępniane treści będą doskonale się prezentować!

Ścianka magnetyczna na lata? Zaprojektuj ją z fachowcami od A do Z

W Omega System dbamy nie tylko o wysoką jakość, ale również o maksymalne zadowolenie Klientów. Dlatego właśnie dajemy Ci możliwość zrealizowania swojej własnej wizji. Przedstaw nam swój pomysł, a my ocenimy możliwość jego realizacji i ustalimy indywidualną wycenę. Dokładamy wszelkich starań, aby cały projekt został wykonany w jak najkrótszym czasie. Wszystkie konstrukcje są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Tyczy się to zarówno stosowanych do produkcji materiałów, jak i sposobu użytkowania. Nasz ścianki magnetyczne najlepiej charakteryzują trzy określenia: trwałe, uniwersalne oraz funkcjonalne! W atrakcyjnej cenie na każdą kieszeń zyskujesz produkt, który będzie Ci służył przez wiele długich lat. Nie zastanawiaj się już ani sekundy dłużej i skontaktuj się z naszymi fachowcami! Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie realizacji projektu! Zapraszamy!

Exit mobile version