Close

22 stycznia 2024

Ścianki działowe biurowe – zapewnij pracownikom komfort na miarę ich potrzeb!

Biuro open space stanowi ogromne wyzwanie dla projektantów. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż pozostaje to najpopularniejszy styl przestrzeni biurowych. Niestety, także wychwalany przez wszystkich open space ma swoje minusy. Rozmowy telefoniczne, przychodzące e-maile, dźwięki drukarki i pogaduszki pomiędzy pracownikami – codzienne elementy biurowego życia są w stanie znacznie intensywniej dawać się we znaki, jeżeli mają miejsce w przestrzeni typu open space. W grę wchodzi również kwestia prywatności pracowników. Otwarta przestrzeń jest w stanie solidnie rozpraszać, zagrażając efektywności prac poszczególnych osób w biurze. Z tego powodu, coraz więcej firm pracujących w open space decyduje się na całkowite przeorganizowanie przestrzeni za pomocą ścian działowych. W ten sposób pracownicy zyskują nieco więcej spokoju oraz prywatności, wykorzystując ten fakt na swoją korzyść. W Omega System projektujemy ścianki działowe biurowe na specjalne zamówienie naszych Klientów. Sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o komforcie pracy w biurze.

Poznaj ścianki działowe biurowe prosto od Omega System!

Nasz zespół ma głowę pełną pomysłów, dlatego też asortyment naszego sklepu stale poszerza się o nowe produkty prosto z naszych autorskich linii. Udowadniamy, że ścianki działowe biurowe są w stanie przybrać naprawdę wiele form, począwszy od standardowych modeli, aż po serie takie jak ECO Line czy ROUND Line. W swojej ofercie posiadamy także starannie konstruowane boksy biurowe, a także mniejsze elementy jak przegrody na biurka. Zdecydowanie jest w czym wybierać! Ponadto, osoby zainteresowane niestandardowymi projektami, mogą skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo – zmieniamy wizje naszych Klientów w realne projekty, w efekcie czego otrzymują oni ścianki działowe biurowe dopasowane typowo do swoich indywidualnych potrzeb. Materiały, które używamy w naszych konstrukcjach to między innymi płyty meblowe, tapicerowane PCV, a także szkło czy pleksi. Każda zabudowa przygotowywana jest w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta; konstrukcje bazują zaś na wytrzymałych profilach aluminiowych, odpornych na wymagające warunki atmosferyczne. W swoich projektach łączymy praktyczność, funkcjonalność oraz design, efektem czego są satysfakcjonujące realizacje.

Dostosuj przestrzeń w sposób, który odpowiada Ci najbardziej

To, co czyni nasze ścianki działowe biurowe tak popularną konstrukcją, to przede wszystkim ich uniwersalność. Doskonale odnajdują się one w niemalże każdej przestrzeni, pozwalając na dostosowanie pomieszczenia do indywidualnych potrzeb pracowników. Przez swoją lekkość i mobilność, ich przestawianie nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo, ścianki działowe biurowe oferowane przez firmę Omega System są banalnie proste w montażu i demontażu, a ich składowanie nie stanowi żadnego problemu, nawet jeżeli przestrzeń jest bardzo ograniczona. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, nasi eksperci służą radą oraz pomocą w kwestii odpowiedniego doboru systemów. Zerknij do naszego sklepu, by zapoznać się z szeregiem produktów, jakie przygotowaliśmy z myślą zarówno o przedsiębiorcach, jak i pracownikach.

Exit mobile version