Close

Przegrody z Pleksi


Przegrody z pleksi Omega System – konstrukcja

  • przegroda pleksi wykonana z przeźroczystego tworzywa – bez dodatkowej konstrukcji

  • przegrody z pleksi Omega System są składane – montaż nie wymaga użycia narzędzi

  • osłonę ustawia się bezpośrednio na biurkach

Wymiary standardowe przegrody z plexi Omega System

szerokość (S) wysokość (H) szerokość prześwitu (S1)  wysokość prześwitu (H1)
wariant 1 100 cm 80 cm 20 cm 15 cm
wariant 2 120 cm 100 cm 20 cm 15 cm
  • przegroda plexi może mieć inne wymiary, dostosowane do konkretnych wymagań Klientów

Ty zlecisz, a my wykonujemy. Wybierz dowolny rozmiar przegrody z pleksi w Omega System

Pierwszorzędnej klasy przegroda plexi to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również i bardzo uniwersalne. Sprawdzi się ona bowiem w biurowcach firmowych, w budynkach publicznych oraz nawet w placówkach szkolnych czy medycznych. To właśnie z tego powodu Omega System oferuje możliwość dopasowania przegrody z pleksi rozmiarem do konkretnego miejsca. Sami proponujemy najpopularniejsze wymiary, jednak jesteśmy otwarci na sugestie każdego Klienta. Jako producent możemy zrealizować dowolny projekt i sprawić, że Twoja plexi przegroda będzie maksymalnie dopasowana do jej finalnego zastosowania. Tylko w taki sposób nowoczesne przegrody z plexi będą spełniały swoje ważne zadanie, jakim jest ograniczenie transmisji wirusa COVID-19 w miejscach, gdzie istnieje duże ryzyko zakażenia. Zapraszamy do sprawdzenia oferty Omega System. O naszym profesjonalizmie i wieloletnim doświadczeniu przekonaj się na własnej skórze.

Stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Oto wygodne i funkcjonalne przegrody z plexi

Wyjątkowa oferta na przegrody z pleksi jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na artykuły i środki ochrony, umożliwiające przestrzeganie aktualnych przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Doświadczona firma Omega System dba o bezpieczeństwo każdej osoby, odwiedzającej chociażby placówki publiczne, gabinety lekarskie czy nawet firmowe biura. Aby transmisja wirusa COVID-19 była ograniczona do minimum, przegrody z plexi powinny być wykonane z pierwszorzędnej klasy materiałów, spełniających najbardziej wygórowane normy i certyfikaty. Taki element zabudowy jest uznawany przez specjalistów za idealny sposób na stworzenie bezpiecznej przestrzeni w każdym miejscu, gdzie dochodzi do kontaktu bezpośredniego. Jeżeli wybierzesz zaufanego dostawcę, jakim bez wątpienia jest firma Omega System, możesz być pewnym, że plexi przegroda stuprocentowo wywiąże się ze swojego zadania. Dzięki temu możesz przyjmować pracowników czy Klientów bez obawy o zakażenie wirusem COVID-19.

 

Przegrody z pleksi – maksymalne bezpieczeństwo od Omega System

Nasza firma jaki lider wśród producentów zajmujących się tworzeniem ścianek działowych i nie tylko, dokłada wszelkich starań, aby wybrane przegrody z plexi służyły niezawodnie pomimo upływu czasu. Do produkcji stosujemy tylko i wyłącznie najlepsze materiały cechujące się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Co więcej, plexi jest tworzywem, z którego bez większych problemów usuniesz wszelkie zanieczyszczenia, a także możesz go zdezynfekować! W swojej ofercie posiadamy zarówno gotowe już propozycje, jak i jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Nasi fachowcy są gotowi do rozpoczęcia realizacji Twojej koncepcji! Nie zwlekaj, czas przetestować funkcjonalność, jaką wyróżniają się przegrody z plexi we własnej branży!

Przegroda z plexi przyniesie szereg korzyści pracownikom i nie tylko! Sprawdź koniecznie

Dlaczego warto wybrać przegrody z plexi? Odpowiedź jest bardzo prosta! Dzięki elastyczności materiału niwelowane jest ryzyko jego stłuczenia, jak w przypadku szkła. Perfekcyjna przezroczystość w żaden sposób nie utrudnia nawiązywania kontaktu z drugą osobą. Co więcej, przez plexi bardzo dobrze przechodzi dźwięk rozmowa w dalszym ciągu może przebiegać bez większych problemów. Przegroda plexi ogranicza nie tylko rozprzestrzenianie wirusa COVID-19, ale także ich patogenów, co zwiększa komfort rozmówców. Ta główna funkcja sprawia, że przegrodę z plexi możemy śmiało nazwać ponadczasowym wyposażeniem. Dodatkowo zastosowanie plexi zdejmuje konieczność noszenia maseczek, które po kilku godzinach mogą być nieco uciążliwe. Jak sam widzisz, nasza plexi przegroda stanie na wysokości zadania w żaden sposób nie wpływając negatywnie na kontakt.

W Omega System pełen profesjonalizm masz na wyciągnięcie ręki!  Przegroda pleksi jest tego dowodem! Przekonaj się sam

Doskonale wiemy, że wszystkie wybierane elementy do biura, bądź innego lokalu usługowego odwiedzanego przez inne osoby muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami BHP. Ma to na celu jak najlepsze zadbanie o wysoki stopień bezpieczeństwa i higieny. Nasze przegrody z plexi są nie tylko odporne na uszkodzenia oraz działanie środków chemicznych, ale również są niepalne! Decydując się na ich wybór w naszej firmie Omega System, zyskujesz pewność, że z należytą starannością dbasz o maksymalne bezpieczeństwo w swojej branży. Wspominaliśmy, że możesz zaprojektować plexi w odpowiednim wymiarze, ale to nie wszystko! Jeśli chcesz, aby przegroda plexi posiadała dodatkowe otwory, poinformuj nas o tym! Zrealizowanie Twojej indywidualnej wizji to dla nas czysta przyjemność! Czekamy na Twoje zamówienie! Gwarantujemy atrakcyjne ceny i krótki czas realizacji!

Exit mobile version