Close
Zabudowa

System zabudowy i aranżacji przestrzeni Omega System to kompleksowe rozwiązanie oparte na zastosowaniu profili aluminiowych. Dzięki technicznym możliwościom w szybki i prosty sposób można wydzielić mniejsze pomieszczenia z dużej przestrzeni

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Parawany

Funkcjonalne parawany o różnym zastosowaniu; do ich budowy stosowane są wysokiej jakości materiały dopasowane do miejsca, w którym będą użytkowane, dlatego parawany nie tylko oddzielą i wygrodzą lecz także ożywią każde pomieszczenie

Zobacz - Parawany
Osłony higieniczne i akcesoria

We wszystkich sektorach podejmowane są wysiłki w celu dostosowania się do nowej rzeczywistości. W walce z rozprzestrzeniającą się epidemią  COVID-19, musimy stosować się ściśle do konkretnych zaleceń, z których podstawowe to: 2-metrowy dystans i zaostrzone przepisy higieniczne.

Produkty OmegaSystem ułatwią przestrzeganie nowych przepisów.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Parawan dekoracyjny

Wolnostojąca, mobilna konstrukcja, która pozwoli lepiej wykorzystać przestrzeń. Sprawdzi się zarówno w małym mieszkaniu jak i w przestronnym lofcie. Konstrukcja aluminiowa zapewnia możliwość długiego użytkowania, natomiast dekoracyjne wypełnienie, w tym szkło lub drewno zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd. Parawan będzie świetnie wyglądał zarówno w salonie, jak i w biurze lub lokalu usługowym.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Lekka Zabudowa Stała

Lekki system umożliwiający szybką zabudowę każdego miejsca bez znaczącej ingerencji w pomieszczenie, jest prosty w montażu i demontażu, można zmieniać jego układ.

Zobacz - Zabudowa Stała
Recepcje, Boksy

System Omega ROUND Line umożliwia kształtowanie zabudowy w dowolny sposób, gwarantując możliwość stworzenia miejsca niepowtarzalnego i charakterystycznego dla danej instytucji

Zobacz - Recepcje, Boksy
Ścianki Biurowe

Podział powierzchni biurowej to lepsze wykorzystanie przestrzeni. Umożliwia je zastosowanie lekkich ścianek działowych wykonanych w systemie ROUND Line lub ECO Line. Takie rozwiązanie to świetna alternatywa dla biura z osobnymi pomieszczeniami. Ścianki zwiększają komfort pracy.

Zobacz - Ścianki Biurowe
Zabudowa Stała, Podział Dużej Przestrzeni

System Omega ROUND Line idealnie nadaje się do wydzielenia mniejszych pomieszczeń z dużej przestrzeni np. w halach przemysłowych, holach biurowych

Zobacz - Zabudowa Stała
Open Space

Optymalny i ergonomiczny sposób aby wydzielić indywidualne stanowiska pracy. Idealnie sprawdzają się w dużych, otwartych biurach.

Zobacz - Open Space
Zabudowa

System zabudowy i aranżacji przestrzeni Omega System to kompleksowe rozwiązanie oparte na zastosowaniu profili aluminiowych. Dzięki technicznym możliwościom i różnorodności materiałów, zastosowanie, funkcjonalność oraz wygląd konkretnych rozwiązań może być dostosowany do każdego pomieszczenia.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Mobilne punkty szczepień

Idealne rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie konieczne jest zorganizowanie tymczasowego punktu medycznego – tj. diagnostyki lub miejsca szczepień – system Omega ROUND Line umożliwia szybką budowę pomieszczeń i boksów, bez potrzeby ingerencji w ściany czy podłogi.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ
Trwałe

Oferujemy Ci produkt, który będzie służył latami.

Estetyczne

Dbamy o kwestie techniczne, ale nie zapominamy o designie.

Funkcjonalne

Zapewniamy łatwy montaż i możliwość szybkich zmian aranżacji.

Najwyższa jakość!

Znamy nasze produkty od A do Z i gwarantujemy 100% jakości!


100% zaufania • 100% jakości • 100% estetyki
Trwałość, estetyka i funkcjonalność– na te wszystkie przymioty dajemy gwarancję 100% jakości. Firma Omega System to uznany producent ścianek wystawienniczych i innych trwałych bądź mobilnych
obiektów zbudowanych z lekkich ram aluminiowych. Odpowiadamy za projekt, wykonanie i montaż, dlatego jesteśmy w 100% pewni swoich produktów. Sprawdź nas!


Nasza oferta

Poznaj nasz styl pracy

Zobacz, jak działamy, a przekonasz się, że warto powierzyć nam swój projekt

KONCEPCJA

Masz już pomysł na zabudowę z ram aluminiowych? Przeanalizujemy go wspólnie i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

PROJEKT

Nasi eksperci zaprojektują konstrukcje według Twoich wytycznych i zgodne z normami bezpieczeństwa.

PRODUKCJA

Park maszynowy Omega System czeka na przyjęcie kolejnego zlecenia – już wkrótce Twój produkt będzie gotowy.

250

Zrealizowanych wystaw

380

Produktów w ofercie

Doświadczenia

Firma Omega System powstała w 1991 roku.

67

Autorskich rozwiązań

2000

Zadowolonych klientów

Aktualności

Nasze najnowsze realizacje i trendy w wystawiennictwie – sprawdź nas i przekonaj się, co potrafimy!

O firmie

Omega System to wiodący producent konstrukcji z ram aluminiowych – jesteśmy na rynku już prawie 30 lat! Przez ten czas mieliśmy przyjemność realizować ścianki wystawiennicze i zabudowy dla setek klientów w wielu miastach w Polsce. Nasze ramy aluminiowe są znane i cenione przez wystawców, przedsiębiorców, muzealników i osoby prywatne. Oferujemy kompleksową obsługę, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się martwić ani o projekt, ani o jego wykonanie. I to sprawia, że wracają do nas z kolejnymi zleceniami. Czekamy, aż Ty do nich dołączysz!

Exit mobile version