Close

30 stycznia 2024

Poznaj ścianki magnetyczne – ciekawą alternatywę dla zwykłych ścianek tekstylnych!

Niezastąpione w biurze, podczas targów, a także konferencji. Ścianki magnetyczne posiadają wiele zalet, wśród których jedną z najważniejszych jest przede wszystkim funkcjonalność. Służą one do przekazywania w czytelny sposób najistotniejszych informacji dotyczących pracy, zmian w grafikach czy zbliżających się wydarzeń. Jeżeli cenisz sobie znakomitą organizację i zależy Ci na tym, by wszyscy pracownicy byli zorientowani w wydarzeniach z życia firmy, ścianki magnetyczne od Omega System zdecydowanie przypadną Ci do gustu! Doświadczony zespół naszych specjalistów zaprojektuje je na Twoje specjalne zamówienie, gwarantując, że zamówiona ścianka magnetyczna będzie stanowiła znakomitą odpowiedź na Twoje potrzeby.

Jakie walory kryją w sobie nasze ścianki magnetyczne?

Ścianka magnetyczna stanowi estetyczny element wyposażenia, który świetnie odnajduje się w eleganckiej i prostej przestrzeni, jednocześnie nadając jej przy tym profesjonalnego wyglądu. Tworzone przez nas ścianki magnetyczne nie zajmują dużej ilości miejsca, a dzięki dostępności wielu rozmiarów, można z łatwością dostosować je do określonej powierzchni. W przypadku dużych biur, polecamy ścianki magnetyczne mające kilka dodatkowych skrzydeł, które można ustawić w taki sposób, że mogą z powodzeniem posłużyć jako ścianki działowe. Konstrukcja oferowanych przez nas systemów bazuje na wytrzymałych, aluminiowych profilach, zaś magnetyczne ścianki osadzone są na stalowych podstawach stabilizujących. Na specjalne potrzeby Klienta, możemy również dodać do zamówienia specjalne kółka, które umożliwiają przesuwanie konstrukcji. Panele mogą swobodnie funkcjonować pojedynczo lub w układach; do wyboru mamy kilka schematów:

  • ścianki magnetyczne i suchościeralne o różnych rozmiarach, osadzone na podstawie bądź kółkach;

  • magnetyczne tablice obrotowe;

  • tablice rozkładane;

  • tablice wieszane na ścianie.

Uniwersalne ścianki magnetyczne – podpowiadamy, gdzie je zastosować!

Biura oraz przedsiębiorstwa to nie jedyne miejsca, gdzie ścianki magnetyczne znajdują swoje zastosowanie. Ze względu na fakt, że można stosować je jako tablice ogłoszeń (przyczepiając na nie za pomocą magnesów kartki lub pisząc po ich powierzchni markerami), ścianki magnetyczne przydają się do sal lekcyjnych oraz wykładowych. Wyglądają wysoce estetycznie, a przy tym są nad wyraz funkcjonalne, dlatego też mogą stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnych tablic kredowych. Przez fakt, że są one łatwe w utrzymaniu czystości, a ich wygląd można dostosowywać wedle indywidualnych potrzeb, ścianki magnetyczne mogą być używane również na wydarzeniach branżowych. Odporność na warunki atmosferyczne sprzyjają zastosowaniu ścianek nawet podczas imprez i targów organizowanych na świeżym powietrzu. Już dziś zamów ścianki magnetyczne projektowane na miarę indywidualnych potrzeb, zaopatrując się w nie u sprawdzonych producentów! Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu przekłada się na jakość każdej naszej realizacji, efektem czego są solidne ścianki magnetyczne na wymiar.

Exit mobile version