Close

6 lutego 2023

Współdzielone biuro, które łączy osoby z różnych branż – coworking w Polsce

Coworking w Polsce stale się rozwija. Wspólne przestrzenie pracy wzbudzają coraz większe zainteresowanie u osób wykonujących tzw. pracę zadaniową, gdzie zarobki uzależnione są od ilości wykonanych zadań w wyznaczonym w umowie terminie. Elastyczny wynajem przestrzeni jest korzystnym wyjściem dla osób, które wykonują pracę w pełni zdalną – mogą one opuścić znajome cztery ściany i poczuć się mniej samotnie, pracując pomiędzy grupą osób, która odwiedziła przestrzeń coworkingową w podobnym celu. Grupą docelową dla osób aranżujących ten typ przestrzeni są przede wszystkim programiści, dziennikarze, graficy i copywriterzy – to właśnie oni doskonale odnajdują się w środowisku coworkingowym, nie będąc przywiązanymi do miejsca ani godzin pracy, lecz czasem potrzebują wynająć miejsce w przestrzeni biurowej na cały dzień lub jedynie na godzinę. Nasi eksperci postanowili podzielić się wiedzą o tym jak zorganizować przestrzeń coworkingową, używając produktów od Omega System.

Pojęcie wspólnej przestrzeni w coworkingu, czyli jak powinno wyglądać biuro

To, na czym dokładnie polega coworking, determinuje sposób urządzenia biura. To właśnie ono musi oferować miejsca spotkań kreatywnych dla mniejszych i większych grup, a także indywidualne stanowiska pracy dla osób, które zdecydowanie wolą działać solo przy jednoczesnym byciu otoczonym towarzystwem innych. Jak zagospodarować przestrzeń tak, by wszyscy byli zadowoleni? Jeżeli zastanawiasz się nad tym pytaniem, z pewnością dysponujesz już jakimś projektem biura. Zamiast inwestować w budowę dodatkowych ścian, postaw na mobilne ścianki działowe do biura od Omega System! Nowoczesne rozwiązanie nie tylko posłuży do szybkiej reorganizacji przestrzeni, lecz również przyczyni się do poprawy akustyki biura. Doskonałym rozwiązaniem są także zabudowy wygłuszające czy budki akustyczne, które posiadamy w ofercie naszego sklepu. Podczas wyposażania biura coworkingowego, nie zapomnij o umieszczeniu przy głównym wejściu stojaka do dezynfekcji; przestrzenie wspólne wymagają tego, by była w nich stale utrzymywana należyta czystość. Stojaki na środki do dezynfekcji to opcja dla tych, którym zależy na dokładnym odkażeniu swoich rąk po wejściu do strefy coworkingowej lub przed jej opuszczeniem.

Magnetyczne ścianki działowe do biura coworkingowego? Trzy razy „tak”!

Czasem większe firmy, które funkcjonują w trybie zdalnym, decydują się zainwestować w wynajem przestrzeni coworkingowej do zorganizowania meetingu danego działu i dokonania podsumowań bieżących prac. Ścianki działowe do biura, które dodatkowo mają właściwości magnetyczne, to doskonałe narzędzie do zaprezentowania wykresów, planów czy strategii w sposób czytelny dla wszystkich zebranych w pomieszczeniu. W Omega System od 25 lat projektujemy i wdrażamy działania mające na celu poprawę funkcjonalności polskich biur, wystaw oraz ekspozycji. Wykonujemy niestandardowe projekty, tworząc ścianki na miarę potrzeb naszych Klientów. Dołącz do grona zadowolonych osób i powierz nam swój pomysł na biuro coworkingowe – my zajmiemy się resztą.

Exit mobile version