Close

24 lipca 2023

Uniwersalność to podstawa. Plexi ochronna na ladę sprawdzi się w wielu miejscach

Najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa podczas wykonywania różnych obowiązków – tego możesz oczekiwać od dobrej klasy plexi ochronnej na ladę. Ta minimalistyczna na pierwszy rzut oka konstrukcja pozwala zminimalizować ryzyko, jakie niesie za sobą kontakt bezpośredni w naprawdę wielu branżach. Mimo załagodzenia przepisów covidowych, plexi ochronna nadal jest chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem. Gdzie i dlaczego? Już Ci odpowiadamy na te pytania!

Dobra plexi ochronna musi spełniać swoje zadania. O czym dokładnie mowa?

Co do definicji, nowoczesna plexi ochronna na ladę bądź biurko pełni rolę separatora pomiędzy Klientem a pracownikiem lub osobami pracującymi w biurach typu open space. Samo wydzielenie przestrzeni nie kończy jednak funkcjonalności takich komponentów. Jako doświadczeni eksperci doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że plexi ochronna na ladę powstała również na skutek potrzeby zabezpieczenia się przed zarazkami i niechcianym kontaktem bezpośrednim. Nie bez przyczyn takie rozwiązanie stało się głównym punktem przepisów covidowych obowiązujących w szpitalach, hotelach, aptekach, sklepach czy recepcjach. Dobrej klasy plexi ochronna sygnowana logo OMEGA SYSTEM skutecznie zabezpieczy Cię przed wyżej wymienionymi zagrożeniami. Gwarantuje to wysoka jakość materiałów, z jakich korzystamy w trakcie produkcji.

Zaprojektujemy dla Ciebie plexi ochronną na ladę, która zda swój egzamin dosłownie wszędzie!

Już czytając poprzednią część artykułu doskonale wiesz, że plexi ochronna na lady sprawdza się w naprawdę wielu sytuacjach. Najpopularniejszym rodzajem wykorzystywania są oczywiście punkty medyczne, apteki oraz szpitale, gdzie zachodzi potrzeba kompleksowego zabezpieczenia osoby zatrudnianej przed różnego rodzaju zarazkami. Z tego samego powodu plexi montuje się dzisiaj na biurkach hotelowych, punktach informacyjnych bądź recepcjach. Takie rozwiązanie nadal widać w sklepach. Nie tylko tych osiedlowych, ale również dużych supermarketach. Czy plexi ochronną na ladę możesz wykorzystać w firmowym biurze? Oczywiście, że tak. Wszystko uzależnione będzie od potrzeby Klienta, wymiarów i oczekiwań. Każdy z tych aspektów jesteśmy w stanie dopasować indywidualnie. Dlatego nasza plexi charakteryzuje się tak ogromnym zastosowaniem, za którym idzie popularność. Nie tylko w punktach usługowych!

Exit mobile version