Close

9 sierpnia 2021

Rozmawiaj w biurze przez telefon bez przeszkód. Zainwestuj w budki akustyczne Omega System!

Ważny klient na linii, a tymczasem ledwo co słyszysz, co się do Ciebie mówi. Ale przecież reszta zespołu nie przerwie burzy mózgów albo uderzenia w klawisze w oczekiwaniu, aż skończysz. Jeżeli znasz podobne sytuacje aż za dobrze, to mamy w zanadrzu coś, co Ci się bardzo przyda. Dobrze dopasowana budka akustyczna ogromnie poprawi Twój komfort. A firmowi (współ)pracownicy też będą bardzo wdzięczni.

Biurowy gwar może bardzo rozpraszać, czego należy wystrzegać się jak ognia

Brak pełnej koncentracji na jednej czynności, na konkretnym zadaniu bardzo sprzyja popełnianiu mniejszych i większych błędów. O ile podczas rozmowy przydarzy się jakieś drobne przejęzyczenie albo zgubienie wątku, zwykle udaje się uniknąć poważniejszych konsekwencji. Natomiast pomyłki merytoryczne czy przekleństwa/wyzwiska słyszalne w tle są w stanie odstraszyć lub zrazić potencjalnego kontrahenta. Wyposażając firmę w budki akustyczne zmniejszysz ryzyko podobnych wypadków i gaf do minimum. Wyposażenie biurowe, jakie tworzymy z myślą o niezwykle popularnych open space’ach, ma zresztą znacznie więcej pożytecznych zastosowań. Podobnie zresztą, jak pozostałe sprzęty oraz elementy zabudowy biurowej z przebogatej oferty przygotowanej dla Klientów Omega System.

Wyciszające budki akustyczne idealnie nadają się do prowadzenia rozmów twarzą w twarz

Są w zawodowej codzienności takie sytuacje, kiedy trzeba się z kimś spotkać osobiście, w siedzibie firmy. Albo wyjaśnić parę kwestii w 4 oczy, zanim podejmie się dalsze kroki. Bez względu na to, czy planujesz rozmowę z pracownikiem, czy też potencjalnym partnerem biznesowym, w budce akustycznej nikt i nic nie będzie Wam przeszkadzać. Nie we wszystkich biurach da się wydzielić reprezentacyjny gabinet, a ponadto pewne sprawy wymagają zachowania dyskrecji. Materiały wygłuszające, jakie stosujemy w produktach Omega System, gwarantują wystarczająco wysoki poziom tłumienia dźwięku w obu kierunkach. Osoby korzystające z budki akustycznej nie słyszą, co się dzieje na zewnątrz i vice versa. Brzmi zachęcająco? W takim razie nie czekaj i poproś o przygotowanie oferty uwzględniającej wymiary kabiny oraz wszelkie pozostałe, istotne w Twoim biurze parametry techniczne i czynniki!

Exit mobile version