Close

24 kwietnia 2023

Dopasuj przestrzeń do potrzeb firmy razem z Omega System

Planowanie przestrzeni w wynajmowanym biurze to spore wyzwanie – mniejsza zdolność ingerencji w wynajmowaną przestrzeń skutecznie zawęża możliwości. Tam, gdzie stawianie ceglanych ścian nie ma racji bytu, pojawiają się mobilne ścianki działowe do biura. Jak sama nazwa wskazuje, konstrukcje można dopasować do swoich potrzeb, gdyż możliwości aranżacji są nieskończone. Ścianki działowe odgrodzą poszczególne stanowiska, stworzą nową przestrzeń czy dadzą odrobinę prywatności pracownikom. Bardzo często stosowane w biurach open space, oddzielają przestrzeń pracy z miejscem wypoczynku lub częścią wspólną przeistoczoną w pomieszczenie gospodarcze. Dziś nie musisz kombinować, jak zagospodarować wynajmowaną przez siebie przestrzeń – wystarczy, że skontaktujesz się z Omega System, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie pod twój problem. Umowa stoi?

Lekkie w przenoszeniu, proste w montażu – nasze ścianki działowe do biura

Badania dowodzą, że sposób zaaranżowania biura wpływa na efektywność pracowników. Istotną kwestią, nad którą stale prowadzone są burzliwe dyskusje, jest prywatność. W końcu nikt z nas nie lubi, jak patrzy mu się na ręce – z drugiej strony jak pracodawca ma śledzić postęp prac osoby zatrudnionej, skoro jej nie widzi? Okazuje się, że wraz ze wzrostem prywatności, rośnie też poczucie komfortu. Co za tym idzie, pracownicy wykonują swoje obowiązki w warunkach sprzyjających skupieniu i kreatywności, czyniąc przy tym mniej błędów. W większości przypadków kontrola takich pracowników jest zbędna – poprawa warunków równa się poprawie jakości wykonywanej pracy. Ostatnie lata nauczyły nas, że w pełni otwarta przestrzeń to skupisko wirusów i bakterii, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Jeżeli zastosujesz ścianki działowe do biura, zminimalizujesz ryzyko zakażeń wśród pracowników. Jeden przypadek przeziębienia bardzo szybko może zamienić się w dziesięć przypadków, spowalniając pracę biura o dobre kilkadziesiąt procent. Chociaż ścianki nie chronią bezpośrednio przed zarażeniem, uniemożliwiają wirusom czy bakteriom tak szybkie rozprzestrzenianie się po całej firmie.

Zmiana biura? Pakuj ścianki działowe ze sobą!

Nawet jeśli przyjdzie czas, w którym będziesz musiał zmienić biuro na mniejsze bądź większe, nie musisz burzyć postawionych ścianek, jeżeli są to ścianki do biura od Omega System. Ze względu na szybki demontaż i lekkość elementów, możesz zapakować je do samochodu i bezpiecznie przewieźć do nowego biura. Uniwersalne zastosowanie ścianek działowych daje kupującemu możliwość zastosowania dowolnych konfiguracji w przestrzeni biurowej. Do produkcji naszych ścianek używamy specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, które czynią nasze twory wytrzymałymi na uszkodzenia czy wgniecenia. Nawet po kilku latach ścianki nie zżółkną, wciąż będąc estetycznym dodatkiem w każdej przestrzeni. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Exit mobile version