Close

8 maja 2023

Czysty lokal to zadowolony klient – porada od Omega System

Lokale usługowe dziennie potrafią gościć nawet setki osób. Najbardziej atrakcyjne branże beauty napędzane są przez tych, którzy chcą poczuć się pięknie. W całym chaosie i pędzie, by wykonać koloryzację lub dokładny makijaż oka, nie można zapomnieć o najistotniejszej kwestii, jaką jest bezpieczeństwo swoje i klienta. W przeciągu ostatnich kilku lat dobitnie przekonaliśmy się, że nie wolno lekceważyć żadnego symptomu choroby i pozostać w domu, gdy tylko źle się czujemy. Dla nas może to być zwykłe przeziębienie – dla innych śmiertelny wirus. Lokale beauty szczególnie odczuły zakaz wychodzenia z domu i świadczenia usług. Dziś idziemy dalej, traktując ostatnie wydarzenia jako lekcję, z której musimy wyciągnąć wnioski. Osłony z pleksi są jednymi z elementów, które pozostaną z nami na dłużej. W lokalach usługowych takich jak studia makijażu czy pracownie fryzjerskie są one wręcz pożądane przez klientów – między innymi z powodu potrzeby czucia się bezpiecznie.

Poznaj osłony z pleksi, jakie oferuje nasza firma

Rozbudowana oferta Omega System wiąże się z różnym zapotrzebowaniem naszych Klientów na konkretne modele osłon z pleksi. Oprócz lekkich przegród, jakie można zamontować między stanowiskami w gabinecie fryzjerskim, oferujemy także przegrody na biurka, do recepcji czy specjalne zabudowy zwane „śluzami przejścia”. Dostosowujemy projekty do wymagań osób zamawiających u nas systemy osłonne, do każdego zadania podchodząc wysoce indywidualnie. Produkcja przebiega ekspresowo, z zachowaniem szczególnej uwagi na detale, które czynią nasze systemy jednymi z bardzo chętnie wybieranych przez różne branże. W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie wykonać spersonalizowane osłony z pleksi do konkretnego lokalu, by te w stu procentach spełniały swoje zadanie. Chcąc zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje, wystarczy rozejrzeć się po stronie internetowej. Jesteśmy dumni z każdego zrealizowanego zamówienia, bowiem wszystkie powstały przy współpracy doświadczonych fachowców z Omega System. Nasz zespół projektantów i producentów czuwa nad każdym projektem, by odpowiadał on wszystkim oczekiwaniom. Tworzymy dla ludzi – by czuli się komfortowo.

K-P-P, czyli Koncepcja-Projekt-Produkcja – nasz system pracy

Jeżeli chcesz zamówić u nas osłony z pleksi, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możesz zadzwonić, napisać do nas maila lub odwiedzić naszą siedzibę w Siemianowicach Śląskich – jak tylko Ci wygodnie! Nasi reprezentanci będą towarzyszyć Ci przez trzy etapy. Pierwszy z nich, koncepcja, obejmuje dokładne przeanalizowanie Twojego pomysłu przez naszych specjalistów. Nie owijamy w bawełnę, dopracowując koncept projektu w taki sposób, by był on mocny i solidny. Wizja Klienta ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego przed wprowadzaniem zmian konsultujemy się bezpośrednio z osobą zamawiającą osłony z pleksi. Jeżeli wytyczne będą jasne, czas na drugi etap, jakim jest projekt – wszystkie szkice powinny być przemyślane pod kątem bezpieczeństwa. Ne tworzymy domków z kart tylko solidne systemy zabudowy, które mimo swojej lekkości są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Co później? Czas na produkcję! Dysponując własnym parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie w pełni kontrolować procesy zachodzące podczas tworzenia osłon na Twoje zamówienie. Tylko tyle dzieli Cię od zwiększenia poziomu komfortu klientów odwiedzających Twój lokal! Czy warto? Przekonaj się sam!

Exit mobile version